Company homepage: Značkové oblečení pro děti

Náš internetový obchod vznikl s myšlenkou na to, aby každý rodič mohl pořídit to nejlepší značkové oblečení pro děti. Díky společnosti Coccodrillo bude váš syn nebo dcerka skvěle vypadat při každé příležitosti, neboť náš sortiment zahrnuje velmi dobře rozpracované elegantní, každodenní i sportovní kolekce. Rozmanitá barevná provedení a zajímavé vzory umožní vyhovět každému vkusu.

Přenosný banketový nábytek

Company homepage: Cateringový stůl

Značnou výhodou námi nabízeného nábytku je jeho univerzální použitelnost. Díky své stabilní konstrukci udrží cateringový stůl hmotnost potravin podávaných na švédském stole a poskytne také dodatečnou stolní plochu účastníkům schůze nebo konference. A jakmile již nebude zapotřebí ho používat, stačí pouze sklopit nohy a najít pro něj trochu místa na uskladnění. Jeho přemístění z místa na místo díky lehkému rámu nepředstavuje žádný problém.

Garážujeme s.r.o.

Company homepage: Plechová garáž

Naše společnost se specializuje na výrobu plechových garáží. Máme bohaté a dlouholeté zkušenosti v obou domácích i zahraničních trzích, což vedlo v celé řadě spokojených zákazníků. Nabízíme výrobky standardních rozměrů i na míru individuálním potřebám zákazníků. Dnes prohlédněte si naši nabídku. Zveme vás ke spolupráci.

Company homepage: posuvné vitríny

V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní posuvné vitríny s okny, která se pohybují na mosazných rolkách. Neobyčejně odolná technologie umožňuje volnou spotřebu materiálu bez obav o zničení nebo poruchy systému dveří. Naše výrobky prodáváme ve standardní verzi v barvě anodovaného stříbra nebo lakujeme portál práškově na barvu uvedenou Zákazníkem. Podobně můžeme přizpůsobit vnitřní část skleněného pláště skrze výměnu bílé magnetické tabule za korkovou nebo obloženou tkaninou.