Company homepage: Značkové oblečení pro děti

Náš internetový obchod vznikl s myšlenkou na to, aby každý rodič mohl pořídit to nejlepší značkové oblečení pro děti. Díky společnosti Coccodrillo bude váš syn nebo dcerka skvěle vypadat při každé příležitosti, neboť náš sortiment zahrnuje velmi dobře rozpracované elegantní, každodenní i sportovní kolekce. Rozmanitá barevná provedení a zajímavé vzory umožní vyhovět každému vkusu.

Blastrac - producnet stroje

Company homepage: Blastrac

Blastrac je společnost nabízející stroje a zařízení pro stavební a rekonstrukční práce. Rozsah této společnosti patří frézky, brusky, průmyslové vysavače a příslušenství pro tato zařízení. S příslušenstvím, společnost navrhuje Blastrac kvalitní diamantové kotouče. Navštivte naše webové stránky - www.blastrac.com.pl.

Přenosný banketový nábytek

Company homepage: Cateringový stůl

Značnou výhodou námi nabízeného nábytku je jeho univerzální použitelnost. Díky své stabilní konstrukci udrží cateringový stůl hmotnost potravin podávaných na švédském stole a poskytne také dodatečnou stolní plochu účastníkům schůze nebo konference. A jakmile již nebude zapotřebí ho používat, stačí pouze sklopit nohy a najít pro něj trochu místa na uskladnění. Jeho přemístění z místa na místo díky lehkému rámu nepředstavuje žádný problém.