Company homepage: Značkové oblečení pro děti

Náš internetový obchod vznikl s myšlenkou na to, aby každý rodič mohl pořídit to nejlepší značkové oblečení pro děti. Díky společnosti Coccodrillo bude váš syn nebo dcerka skvěle vypadat při každé příležitosti, neboť náš sortiment zahrnuje velmi dobře rozpracované elegantní, každodenní i sportovní kolekce. Rozmanitá barevná provedení a zajímavé vzory umožní vyhovět každému vkusu.

Dámské glady k džínům i k šatům

Company homepage: Dámské glády

Kolekce výjimečných bot pro milovnice těžkých tónů – to jsou především naše dámské glády, které zaujmou kolemjdoucí svým originálním designem a své uživatele pohodlím při nošení. Jedná se o sortiment určený zákazníkům, kteří chtějí vyniknout v davu, užívat si výjimečné pohodlí a zdůraznit každou odvážnou stylizaci.

Company homepage: Dřevěná udírna bez topeniště

Dřevěná udírna bez topeniště je zařízení, které má speciální generátor kouře, v němž se spalují tzv. štěpky, a také termostat, díky kterému můžeme nastavit požadovanou teplotu jejich spalování. Mnoho modelů z naší řady je také vybaveno systémem Dry Faster. Suší potraviny před zpracováním a pomáhá rovnoměrně distribuovat vzduch napříč spalovací komorou.