Company homepage: Značkové oblečení pro děti

Náš internetový obchod vznikl s myšlenkou na to, aby každý rodič mohl pořídit to nejlepší značkové oblečení pro děti. Díky společnosti Coccodrillo bude váš syn nebo dcerka skvěle vypadat při každé příležitosti, neboť náš sortiment zahrnuje velmi dobře rozpracované elegantní, každodenní i sportovní kolekce. Rozmanitá barevná provedení a zajímavé vzory umožní vyhovět každému vkusu.

Blastrac - producnet stroje

Company homepage: Blastrac

Blastrac je společnost nabízející stroje a zařízení pro stavební a rekonstrukční práce. Rozsah této společnosti patří frézky, brusky, průmyslové vysavače a příslušenství pro tato zařízení. S příslušenstvím, společnost navrhuje Blastrac kvalitní diamantové kotouče. Navštivte naše webové stránky - www.blastrac.com.pl.

Krásné šperky pro dívky a ženy

Company homepage: Levná bižuterie

Naší specialitou je velkoobchod. Nabízíme levnou bižuterie, ktera pochází z Asie, což navíc, kromě ceny, také zapůsobí jako moderní, trendy design. To bude perfektním doplňkem šatníku každé elegantní ženy a mladé, bláznivé teenagery.Výběr je opravdu velký od minimalistické náušnice, prsteny s polodrahokamy, například jaspisu, nebo ametyst.

Ocelové konstrukce

Company homepage: Ocelové haly

Naše firma se zabývá výrobou a dodávkami ocelových konstrukcí od roku 1989. Zpočátku profil výroba byla omezena na dodávku jednoduchá stavba stavební, truhlářské a konstrukce různých typů nádrží. S time veřejné našich výrobků byl rozšířen na průmyslových závodů, na které jsme začali vyrábět výroba ocelových komponentů linky, skladování a přepravu.

Company homepage: Granitový dřez

Kuchyňské výrobky vyráběné naší společností se vyznačují především odolností – jak proti poškrábání povrchu, tak i proti mechanickému poškození, změnám zabarvení a znečištění. Nabízíme Vám funkční granitové dřezy dostupné v tradiční i rohové verzi a také v sedmi elegantních barevných variantách. Abychom vyhověli rozmanitým potřebám našich Zákazníků, byly do nabídky zařazeny jak hranaté, tak kulaté modely. Zveme Vás k návštěvě našich internetových stránek.